O nas

Projekt MSFOTO.PL powstał w 2016 roku, kiedy to pierwszy raz mieliśmy okazję pracować podczas motocyklowych mistrzostw świata WorldSBK.
Pasję do dwóch kółek przełożyliśmy na profesjonalny przekaz medialny. Pracujemy w Polsce i za granicą,  dzięki czemu mamy zróżnicowaną możliwość wpływania na branżę motocyklową. Informacje czerpiemy ze sprawdzonych źródeł. Staramy się, aby nasze materiały były pozbawione plotek, chociaż nie zawsze da się je wykluczyć.
 
Współpracujemy z agencjami;

Photo.gp, AFP, AP, Polaris, Redux, New York Times, Rex Features, Sipa Press, Roger Viollet, Le Figaro, AGE Fotostock, Mondadori Press, Science Photo Library, East News.

Nasz skład

Krystian Polak – Fotograf, związany dosłownie kajdankami z pasją motocyklową. Niegdyś redaktor biznesu motocyklowego. Od roku 2016 akredytowany na Motocyklowe Mistrzostwa Świata WorldSBK i MOTOGP.

Dominik Zajączkowski - Redaktor i dziennikarz, którego kolebką są wyścigi motocyklowe. Pomimo 25-lat na karku, serię MotoGP i WorldSBK śledzi od początku XXI wieku. Od 2015 roku ściśle współpracujący z polskimi mediami.  Jego ulubionym tematem są analizy wyścigowe oraz wywiady z zawodnikami.

Jakub Owsianowski (Redaktor) -  Swoją przygodę z pasją MOTO rozpoczął w wieku dziecięcym, którą zaraził go jego tata.Od lat 90-tych zakochany w wyścigach motocyklowych WorldSBK i MotoGP. Czynny motocyklista. Uwielbia jazdę po torze oraz drogowe loty z umiarem w ręce.

 

- MSFOTO TEAM