On The Wire - Chaz Davies na linii MSFOTO.PL

Opublikował krystian, 30 wrz 2016

Zapraszam na kolejny już, bo drugi wpis z cyklu "On The Wire" with Krystian Polak. W pierwszej odsłonie mieliście okazję zobaczyć w akcji byłego mistrza świata motogp Nicky Hayden.

Dziś na moją linię obiektywu wpada jeden z zawodników włoskiego team'u Aruba.it Racing.

Moje krótkie przemyślenia na temat jego stylu jazdy ?

Jest jednym z najładniej technicznie jeżdżących raider'ów w całej stawce WSBK. Jego charakterystyka przejazdów, kąt pochyłów oraz sposób patrzenia przed siebie__ , ale to taka moja mała dygresja wink

Podczas 11 rundy motocyklowych mistrzostw świata, która właśnie rozgrywana jest na Francuskim torze Magny-Cours, Chaz Davies wykręcił najlepsze czasy w dwóch wjazdach FP1 i FP2, zostawiając za sobą Leona Camiera , Toma Sykesa czy Jonathana Rea.

Sporty motocyklowe to nie tylko prędkość i akcja, ale skupienie i emocje.

Sam jestem motocyklistą i bywam w miejscach, gdzie rozmawia się dużo o całej tej otoczce, o moto-kulcie można powiedzieć wprost. Ducatista !!! Warto znać branżę, śledzić na bieżąco poczynania czerpiąc informacji u źródła.
Telewizja, magazyny, social media oraz internet. Zagłębiam się coraz więcej. Konsultuję i analizuję, uczę się kiedy tylko czas mi na to pozwala. Mowa tutaj o szeroko pojętej fotografii i to nie tylko sportowej. O wielu fajnych sprawach dowiesz się portretując ludzi, a innym razem robiąc reportaż z akcji dobroczynnej, która wzrusza do łez... 

Nie będę jednak schodził z tematu, bo przecież, żaden ze mnie poeta...

Po co o tym mówię ?

Jak już zauważyliście, lubię wprost dzielić się moimi spostrzeżeniami. Nie zrozumcie mnie proszę źle, ale czasami po głębokich analizach jesteś w stanie dojść szybciej do czegoś, a niżeli miałbyś czekać na zbawienie. Dużo pytam, gdy nie wiem.  Ale kto pyta_____? Błądzi mniej. 

No właśnie... Krótkie slogany i haczyki dostawałem od Łukasza Świderka, który od wielu lat świetnie reprezentuje Polskę na arenie między narodowej w dziedzinie fotografii sportów motocyklowych. 

OK,

zobaczcie jak wypadł na linii msfoto Chaz Davies 7.

Team Aruba.it Racing / Ducati Panigale R

 

P.S Jeżeli podobał się tobie ten wpis oraz zdjęcia, to czuj się wolny(a) i udostępnij go dalej :)

-K

©2016 by Krystian Polak / MSFOTO.PL – All Rights Reserved
Moto sports photography